• In English
 • Українські посольства надаватимуть короткострокові візи закордонним журналістам за спрощеною схемою
  опубліковано 06 березня 2014 року о 15:53

  Українські посольства і консульства закордоном відтепер надаватимуть іноземним медіа-представникам візи за спрощеною схемою впродовж одного дня. Таке розпорядження дало Міністерство закордонних справ України у зв’язку з останніми подіями та можливим розгортанням військової операції Росією.

  Новий порядок розповсюджується виключно на тих іноземних журналістів і членів офіційних делегацій, які прибувають до України з метою короткострокового візиту терміном до 90 днів. 

  Представники іноземних ЗМІ, які потребують оформлення довгострокових віз (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 567 «Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію») та видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні (відповідно до частини одинадцятої статті 5 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства») надають, як і раніше, відповідні звернення до Держкомтелерадіо України.

  Зразки написання офіційних звернень іноземних ЗМІ розміщені на веб-сайті Держкомтелерадіо у рубриці «До уваги іноземних ЗМІ» за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/system?cat_id=90847