• In English
 • Введено в дію електронну програму з видачі складських документів на зерно
  опубліковано 05 березня 2014 року о 17:57

  Відповідно до Порядку ведення реєстру складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 р. N 1569, Державною інспекцією сільського господарства України, а саме підпорядкованим їй державним підприємством «Держреєстри України», введена в дію програма щодо видачі витягів з Основного Реєстру складських документів на зерно в електронному вигляді.

  Основний  реєстр  складських документів на зерно,  є  електронною базою  даних,  що  формується  на основі інформації реєстрів,  які ведуться на зернових складах через електронну мережу.

  Зокрема, реєстрація  складських  документів  на  зерно  здійснюється для  проведення моніторингу  ринку   зерна   і   забезпечення   його   стабільного функціонування,  надання  юридичним  та фізичним особам інформації про  прийняте  на  зберігання  зерно  та  про   видані   складські документи.

  Також Основний реєстр складських документів, окрім механізму державного контролю, дає можливість сільгоспвиробнику отримувати кредити банку під заставу зерна на основі складських документів.