• In English
 • 4 березня А.Дещиця провів переговори зі своїм болгарським колегою
  опубліковано 04 березня 2014 року о 17:18

  4 березня 2014 року в.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця провів переговори з Міністром закордонних справ Республіки Болгарія Крістіаном Вігеніним, який перебуває з візитом у нашій державі.

  Співрозмовники обговорили поточні події в Україні, зокрема в Автономній Республіці Крим. А.Дещиця поінформував свого болгарського колегу щодо заходів, які вживаються керівництвом Української держави для врегулювання напруження в українсько-російських відносинах політико-дипломатичними шляхами. Зі свого боку К.Вігенін засвідчив безумовну підтримку Болгарією суверенітету і територіальної цілісності України.

  Окрему увагу у ході переговорів приділено актуальним питанням двостороннього співробітництва, а також подальшим крокам з реалізації євроінтеграційних перспектив України. Керівник болгарського зовнішньополітичного відомства, зокрема, привітав рішення Уряду України повернутися до підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. 

  К.Вігенін запросив А.Дещицю взяти участь у міністерському засіданні країн Організації чорноморського економічного співробітництва, яке відбудеться 19 червня 2014 року в рамках болгарського головування в цій Організації.

  Болгарська сторона також висловила готовність прийняти на оздоровлення українських дітей, чиї батьки загинули під час трагічних подій у Києві.