• In English
 • У програмі ТРК "Львів" взяв участь заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу
  опубліковано 04 березня 2014 року о 15:21

  4 березня 2014 р. у ранковому ефірі на ТРК «Львів» заступник голови Меджлісу Наріман Джелял скайпом розповів про атмосферу в Криму.

  «Я вважаю, що ніч пройшла спокійно, - говорить Наріман Джелял, - ніяких тривожних повідомлень від моїх друзів та знайомих не надходило. Уже кілька діб наші молоді хлопці, а це і кримські татари, і росіяни, і українці, патрулюють фактично весь півострів, зв’язуючись мобільним зв’язком, тому нам вдається дуже оперативно реагувати на всілякі події 

  Також представник Меджлісу запевнив, що усіма можливими методами стараються не поширювати паніку серед жителів: «Надмірної паніки у Криму немає, але певний страх та відчуття небезпеки  існує. Адже чужі військові їздять, вільно пересуваються серед  людей – це викликає тривогу. Є навіть невелика кількість людей, які все ж таки виїжджають з Криму. Здебільшого це ті, які мають родичів в інших містах, але більшість кримчан тримається».

  Щодо ставлення Меджлісу до новоствореного «уряду АРК», то: «офіційних зв’язків з ним у нас немає тому, що  не визнаємо його. Звичайно, Верховна Рада Кримуце легітимний орган, який був обраний у 2010 році, а от уряду та його голову пана Аксьонова ми не визнаємо. Однак заради безпеки громадян неофіційно один раз наш голова зв’язувався з ним для того, щоб координувати питання безпеки та громадського порядку».

  Наприкінці Наріман Джелял подякував за підтримку львів’ян та жителів інших міст. «Ми дуже вдячні нашим братам в Україні, - сказав він. - А зі Львові взагалі дуже багато пропозицій приїжджати, відправляти своїх дітей та жінок; чимало людей запитує, чим можуть допомогти; у соціальних мережах пишуть та підбадьорюють. Ми всім дуже вдячні, але для нас головне залишатись на своїй Вітчизні».