• In English
 • Мінсоцполітики розробляє Порядок фінансування виплат постраждалим під час мирних акцій
  опубліковано 04 березня 2014 року о 13:58

  Міністерство соціальної політики розробляє Порядок фінансування та виплат соціальної допомоги постраждалим під час мирних акцій, що відбулися з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року. Про це повідомила під час брифінгу Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

  «На сьогоднішній день ми розробляємо Порядок фінансування та виплат соціальної допомоги постраждалим під час мирних акцій, які відбулися з 21 листопада до дня прийняття відповідного закону, тобто до 21 лютого. Ми будемо рекомендувати Уряду прийняти такий Порядок, щоб складалися списки на місцях в районах, облрадах», - сказала вона.

  За словами Людмили Денісової, планується, що потім ці списки передаватимуться до центральної комісії, яка буде створена при Мінсоцполітики, оскільки саме воно визначено відповідальним Міністерством у цьому питанні.

  «Ці списки обговорюватимуться центральною комісією, куди будуть включені представники штабу Національного спротиву, представники Майдану, представники Автомайдану, для того, щоб ми не забули жодну людину і всім допомогли так, як визначено цим законом. Остаточні списки на допомогу буде затверджувати Кабмін», - сказала Міністр.

  Нагадаємо, 21 лютого народні депутати України в цілому підтримали законопроект № 4164 "Про надання допомоги сім'ям жертв та постраждалим в 2013-2014 рр. у боротьбі українського народу за демократичні свободи та демократичний вибір України". За відповідне рішення проголосував 371 народний депутат.