• In English
 • Головою Сумської облдержадміністрації призначено Володимира Шульгу
  опубліковано 04 березня 2014 року о 13:45

  Указом виконуючого обов’язки Президента України Олександра Турчинова головою Сумської облдержадміністрації призначено Володимира Шульгу.

  Новий керівник області висловив своє бачення щодо перспектив подальшого розвитку Сумщини. Він закликав громаду зберігати спокій в цей нелегкий для України час, а владу – діяти виключно в інтересах людей.

  Володимир Шульга наголосив на недопущенні дестабілізації ситуації на кордоні Сумської області.

  «Слід зробити все від нас залежне задля  дотримання норм міжнародного права і принципів європейської безпеки шляхом перемовин з владою сусідніх Бєлгородської, Брянської та Курської областей», – сказав голова облдержадміністрації.

  Він також звернувся до представників влади на місцях з вимогою переглянути галузеві програми, максимально скоротити всі видатки, аби зберегти фінансову систему області, гарантувати виплати пенсії і заробітної плати.

  Володимир Шульга доручив забезпечити стабільну роботу об’єктів житлово-комунального господарства, зв’язку, транспорту, а також всіх підприємств, установ та організацій, об’єктів соціальної сфери.

  Голова облдержадміністрації закликав правоохоронні органи у своїй діяльності дотримуватись принципу верховенства права, прозорості та підзвітності суспільству, а працівників органів державної влади області – мобілізувати зусилля для ефективної роботи на благо країни.

  «Я не обіцяю вам покращення вже завтра, але обіцяю стабільну роботу органів влади. Ми збережемо єдність держави, а Сумщина буде однією із кращих областей України», – резюмував Володимир Шульга.