• In English
 • Андрій Дещиця прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюня
  опубліковано 03 березня 2014 року о 21:01

  3 березня 2014 року в.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюня.

  Ч.Сіюнь запевнив у тому, що КНР поважає суверенітет та територіальну цілісність України і виступає за врегулювання нинішньої кризової ситуації в АРК виключно мирними засобами шляхом діалогу та консультацій усіх зацікавлених сторін. Він також висловив впевненість у тому, що «український народ сам зможе вирішити всі питання, з якими зіткнулася держава», про що нещодавно було заявлено МЗС КНР.

  Глава зовнішньополітичного відомства України поінформував про заходи, що вживаються МЗС України з метою набуття чинності  Договором про дружбу і співробітництво між Україною і КНР. 

  Китайський дипломат звернувся з проханням гарантувати належну безпеку громадян КНР, які зараз перебувають на території Автономної Республіки Крим.

  В.о. Міністра закордонних справ України А.Дещиця запевнив у тому, що зусилля української сторони, зокрема у контексті нормалізації ситуації в АРК, насамперед спрямовані на створення безпечних умов проживання й перебування на території нашої держави як громадян України, так і усіх громадян іноземних держав.