• In English
 • Особовий склад Нацуніверситету оборони ім. І. Черняховського пишається мужністю військовослужбовців ЗСУ у АР Крим
  опубліковано 03 березня 2014 року о 18:53

  «Ми, офіцери, що представляють усі куточки Держави, усі види та роди військ Збройних Сил України, розуміючи те, у якій складні ситуації ви знаходитесь, відчуваючи тягар морального та фізичного тиску, що на вас чиниться, пишаємось Вашою мужністю та  закликаємо не піддаватись на спроби зламати ваш бойовий дух!» – йдеться у зверненні Загальних зборів офіцерів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського до військовослужбовців Збройних Сил України у АР Крим.

   

  «Шановні бойові побратими! Брати та сестри!

  Всі, хто сумлінно виконує свій військовий обов’язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності України у Кримському регіоні!

   

  Командування, Вчена рада та увесь особовий склад Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, затамувавши подих, засвідчує свою всебічну підтримку вашій принциповій позиції до останнього залишатись вірним народу України та Військовій присязі!

  Ми, офіцери, що представляють усі куточки Держави, усі види та роди військ Збройних Сил України, розуміючи те, у якій складні ситуації ви знаходитесь, відчуваючи тягар морального та фізичного тиску, що на вас чиниться, пишаємось Вашою мужністю та  закликаємо не піддаватись на спроби зламати ваш бойовий дух.

  Сьогодні у багатьох куточках України, світу та самої Росії відбуваються громадські акції, спрямовані на підтримку цілісності нашої Батьківщини, засудження відверто агресивних дій з боку Російської Федерації. Ми щиро переконані, що слова підтримки, які йдуть із наших сердець, дадуть вам відчуття єдності у думках і справах із усім особовим складом Збройних Сил України.

  Громадяни України самі спроможні керувати процесами у нашій Державі та категорично не сприймають будь-яке втручання ззовні. Згадаємо вислів В.Бєлінського, який говорив, що «Хто не належить Вітчизні своїй, той не належить і людству».

  Ми віримо у Вас! Ми – з вами!

   

  З повагою

  Загальні збори офіцерів

  Національного університету оборони України імені Івана Черняховського»