• In English
  • У столиці запрацювали групи психологічної взаємопідтримки постраждалим під час силового протистояння
    опубліковано 03 березня 2014 року о 12:46

    У Святошинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрацювали групи взаємопідтримки для постраждалих під час силового протистояння та членам сімей, що пережили насильство. Група збирається щоденно о 19:00 за адресою: вул. Л. Курбаса, 18-Г, (контактні телефони: 274-74-42; 274-74-20). Центр надає безкоштовну психологічну допомогу.

    Загалом столичні психологи зазначають, що усім нам потрібно пережити втрати друзів, родичів, знайомих та зруйновані ілюзії. Соціальні працівники готові надати допомогу усім, хто її потребує, незалежно від політичних поглядів. Адже група взаємопідтримки – це передусім люди, які об’єднані спільною проблемою чи кризовою ситуацією, простір, де можна поговорити про ситуацію, обговорити свої почуття та переживання. Також це підтримка у вирішенні проблем та єдність у схожій ситуації.

    Крім того, психологи радять тим, хто переживає стрес після кривавих подій на Майдані, спілкуватися з людьми та розмовляти про свої відчуття, не тримати горе в собі. Не слід відмовлятися від допомоги інших.