• In English
 • І.Тенюх: ЗСУ приводяться у вищий ступінь бойової готовності
  опубліковано 01 березня 2014 року о 23:00

  У даний час Збройні Сили України приводяться у вищий ступінь бойової готовності. Про це 1 березня 2014 року заявив в. о.  Міністра оборони України Ігор Тенюх за підсумками засідання Ради національної безпеки і оборони України.

  «Україна має власні Збройні Сили, які здатні виконати конституційний обов’язок»,- наголосив Ігор Тенюх, додавши, що розраховує на нормалізацію ситуації в Автономній Республіці Крим.

  «Результатом переговорів командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з представником Російської Федерації стало послаблення блокування українських військових частин у Севастополі. Тобто обстановка дещо покращилася. Переговорний процес продовжиться і завтра. Я думаю, що це сприятиме нормалізації обстановки як Автономній Республіці Крим, так і в цілому в державі», — наголосив Ігор Тенюх.

  В.о. Міністра оборони спростував інформацію про наявність російських БТР на території Херсонської та Запорізької областей.

  «Панічні чутки, зокрема щодо руху російських БТР із  Криму в напрямку Запоріжжя і Києва, які поширюються сьогодні, є безпідставними, тому що Україна має власні Збройні Сили, які здатні виконати свій конституційний обов’язок», — підкреслив Ігор Тенюх.

  Він зазначив, що моральний дух офіцерського, сержантського та рядового складу Збройних Сил України є високим.