• In English
 • Українські авіакомпанії отримали права на виконання чартерних рейсів до світових курортів під час літньої навігації
  опубліковано 28 лютого 2014 року о 15:56

  Комісія з формування та реалізації державної політики щодо експлуатації повітряних ліній надала українським авіаперевізникамправа на виконання серій чартерних рейсів у курортних напрямках протягом літнього періоду навігації - з 30 березня до 26 жовтня 2014 року.Упродовж цього періоду 8 вітчизняних авіакомпаній перевозитимуть пасажирів до найвідоміших курортів Туреччини, Єгипту, Тунісу, Іспанії, Чорногорії, Хорватії, Болгарії, Греції, Кіпру, Албанії, Македонії, Домінікани, Таїланду та Індії.

  Окрім цього, Комісія розглянула заявки авіаперевізників на виконання міжнародних та внутрішніх регулярних рейсів. У результаті компанії «ЮТейр-Україна»надано права на виконання регулярних рейсів на лініях:Київ – Прага, Київ – Мілан, Київ – Неаполь, Київ – Лондон, Донецьк – Єреван, Одеса – Єреван, Донецьк – Тель-Авів, Сімферополь – Тель-Авів, Сімферополь – Баку, Сімферополь – Єреван.

  Авіакомпанія «Роза Вітрів» виконуватиме польоти за напрямками Київ – Ларнака та Дніпропетровськ – Ларнака.Авіакомпанії «Дніпроавіа» надано право на здійснення рейсів до Івано-Франківська з Донецька, Харкова та Одеси.

  Також Комісія прийняла рішення щодо анулювання низки прав на експлуатацію повітряних ліній авіакомпаній «Міжнародні авіалінії України», «Авіатранс-К» та «Ейр Онікс».

  Відповідні рішення прийнято на чергових засіданнях (№11 і №12) Комісії, що відбулися 31 січня та 21 лютого 2014 року.

  Нагадаємо, до складу Комісії входять представники Міністерства інфраструктури та Державної авіаційної служби.Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній, затверджений наказом Міністерства інфраструктури від 23.04.2013 № 245, набрав чинності 31 травня 2013 року. Документом встановлено єдиний чіткий механізм допуску авіаперевізників до конкретних повітряних ліній, зрозумілі вимоги до їх експлуатації, а також дозволяє обмежувати обсяги прав, якщо перевізник не виконує взяті на себе обов’язки. Порядок розроблений у відповідності до Повітряного кодексу України та стандартів і рекомендованої практики Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО).