• In English
 • З 4 березня реєстрація доменних імен у домені .УКР стане відкритою для усіх бажаючих, - В.Семиноженко
  опубліковано 28 лютого 2014 року о 13:45

  Завершується період пріоритетної реєстрації в домені .УКР. Уже з 4 березня розпочинається етап переходу на вільну реєстрацію доменних імен для всіх бажаючих. Про це повідомив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

  «Під час цього етапу впродовж перших 2 місяців термін реєстрації не може бути меншим 10 років, а впродовж наступних 2 місяців - не менше 5 років. Після завершення цього періоду термін реєстрації доменних імен буде становити від 1 до 10 років за бажанням замовника», - пояснив Володимир Семиноженко.

  За його словами, перехід до вільної реєстрації відбувається завдяки плідній підготовчій роботі.

  Так, за час, що минув з початку функціонування домену .УКР, Координаційною радою схвалено Тимчасову Концепцію впровадження та розвитку домену .УКР, Тимчасові правила реєстрації та користування доменними іменами в домені .УКР, Положення про акредитацію реєстраторів, Порядок формування стоп-листа.

  «У домені вже зареєстровано майже 2650 імен, акредитовано 13 реєстраторів», - повідомив Голова Держінформнауки.

  Разом з цим Володимир Семиноженко наголосив, що сьогодні, 28 лютого, виповнюється рівно рік, як національний кириличний домен верхнього рівня .УКР було делеговано Україні Міжнародною корпорацією ICANN.