• In English
  • Із сертифікованих складів Рівненщини у січні відвантажено понад 50 тис. тонн зерна
    опубліковано 28 лютого 2014 року о 11:36

    Ринок зерна є одним із пріоритетних секторів економіки агропромислового комплексу нашої держави. Державна інспекція сільського господарства України забезпечує контроль за умовами формування ринку зерна для забезпечення внутрішніх потреб країни та нарощування його експортного потенціалу.

    Так, за січень 2014 року Держсільгоспінспекцією в Рівненській області проінспектовано та відвантажено на експорт 17 тис. 537 тонн сільськогосподарської продукції. Із загального числа до Литви, Німеччини, Польщі, Угорщини та Молдови із сертифікованих складів області направлено 1606,700 тонн олійних та 15 тис. 930 тонн зернових культур. У межах країни проінспектовано та направлено на концентрацію в порти 32 тис. 990 тонн зерна. Усього із сертифікованих складів Рівненщини у січні відвантажено 50 тис. 528 тонн зерна. Фахівці Держсільгоспінспекції тримають на постійному контролі питання визначення якісних показників сільськогосподарської продукції, її відповідності національним та міжнародним стандартам, нормам, правилам і технічним умовам зберігання та відвантаження, а також вимогам, що обумовлені в контрактах.

    Таким чином дотримання зерновими складами вимог чинних міжнародних і національних нормативних документів під час приймання, доробки, зберігання, ведення обліку зерна та продуктів його переробки забезпечує продовольчу безпеку країни. Якісне сертифіковане зерно України високо цінується на сільськогосподарському ринку Європи та світу, а підтримка іміджу країни, що вирощує та постачає якісне зерно, сприяє нарощуванню експортного потенціалу України.