• In English
 • 27 лютого відбудеться відкрите засідання НКРЕ
  опубліковано 26 лютого 2014 року о 17:55

  27 лютого 2014 року о 10.00 відбудеться відкрите засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

  Під час засідання планують розглянути наступні питання:

  І. Про видачу ліцензії на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії ПП «ЕНЕРГОЛІСБУД-2008».

   ІІ. Про видачу ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО».

   ІІІ. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ».

  ІV. Про коригування встановленої потужності теплогенеруючого обладнання ТОВ «ІВАНКІВ-ТЕПЛОСЕРВІС».

   V. Про коригування заявленого річного обсягу постачання природного газу за нерегульованим тарифом ТОВ «ОБЛАСНА ГАЗОРОЗПОДІЛЬЧА КОМПАНІЯ УКРГАЗ».

   VІ. Про коригування заявленого річного обсягу постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «РГК ТРЕЙДІНГ».

   VІІ. Щодо продовження дії ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ПАТ «ТЕТІС».

   VІІІ. Про порушення Умов та Правил  здійснення підприємницької діяльності з постачання  електричної  енергії за нерегульованим тарифом ТОВ  «Фундаментал».

   ІХ. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та невиконання рішення НКРЕ, а саме постанови НКРЕ від 08.08.2013 № 1078 ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

  Х. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

  ТОВ «МЕГА АСТЕР»;

  ТОВ «ГАЗЛАЙН ЛІМІТЕД»;

  ТОВ «НАФТОГАЗСЕРВІС»;

  ТОВ «ОГК «УКРГАЗ».

   ХІ. Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії для:

  ТОВ «Спільне українсько-російське підприємство «Стан-Комплект»;

  ТОВ «ТехНова» (Чернігівська ТЕЦ);

  ТОВ «Євро-Реконструкція».

   ХІІ. Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії для:

  ТОВ «Компанія Енергія Тепла»;

  ТОВ ТД «Богуславська сільгосптехніка».

   ХІІІ. Про відповідність місцевої складової 1-8 пускових комплексів Лутугинської ВЕС ТОВ «Вітряний парк Лутугинський» законодавчо встановленому розміру.

  ХІV. Про встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію ТОВ «Вітряний парк Лутугинський».

   ХV. Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію з березня 2014 року.

  ХVІ. Про схвалення проектів постанов, прийняття регуляторних актів НКРЕ, унесення змін до Плану діяльності НКРЕ з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.