• In English
 • СНД підіб'є підсумки реалізації програми інноваційної співпраці за минулий рік, - В.Семиноженко
  опубліковано 25 лютого 2014 року о 11:50

  Співдружність Незалежних Держав (СНД) підведе підсумки реалізації в 2013 році Міжвідомчої програми інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року і визначить механізм активізації програми в інтересах кожної з країн СНД і, безумовно, України.

  Як повідомив голова Міждержавної ради зі співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах держав-учасниць СНД, голова Держінформнауки України Володимир Семиноженко, це питання внесено до порядку денного 61-го засідання Економічної ради держав-учасниць СНД, яке відбудеться 14 березня поточного року в Москві (Російська Федерація).

  В.Семиноженко як голова Міждержавної ради виступить з доповіддю з даного питання.

  Він нагадав, що на XI засіданні Міждержавної ради зі співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах (МС НТІ) 11 грудня 2013 р. було заявлено про необхідність актуалізації Міждержавної програми інноваційного співробітництва країн СНД.

  Міждержавна програма інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року була прийнята на засіданні Ради глав урядів країн СНД 18 жовтня 2011 року. На переконання голови Міждержавної ради, ця Програма є «одним з найбільш резонансних рішень, прийнятих керівництвом країн СНД протягом останніх трьох років». Вона покликана створити умови для підвищення глобальної конкурентоспроможності економік держав-учасниць СНД, реалізувати пріоритети розвитку на основі ефективної взаємодії національних інноваційних систем, націлена на перехід формату співпраці від галузевого до комплексного інноваційного розвитку держав-учасниць СНД і на зміцнення торгово-економічних зв'язків між Україною та РФ.

  Також слід зазначити, що Міждержавна рада є ключовим елементом в системі управління Міждержавною програмою інноваційного співробітництва, оскільки виконує функції наглядового органу.

  Нагадаємо, що В.Семиноженко обраний головою Міждержавної ради зі співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах 11 грудня 2013 року.