• In English
 • Геннадій Темник: Апарат Мінрегіону працює в штатному режимі
  опубліковано 24 лютого 2014 року о 11:20

  Центральний апарат Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України працює в штатному режимі. У приміщеннях Міністерства за адресами вул. Велика Житомирська ,9 та вул. Димитрова, 24 не мало місця жодної надзвичайної ситуації. Підвідомчі Міністерству науково - дослідні і проектні інститути працюють стабільно, у жодному з них також не зафіксовано позаштатних ситуацій. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник. Він додав, що також перебуває в Києві, знаходиться на своєму робочому місці і виконує покладені на нього обов’язки.

  «В житлово-комунальному господарстві України підприємства життєзабезпечення, водо, - теплопостачання та водовідведення працюють в штатному режимі. Мають місце окремі аварії локального характеру, які ліквідовуються в найкоротші терміни. В Міністерстві створена спеціальна служба, яка цілодобово здійснює моніторинг по кожному регіону. Випрацюваний механізм взаємодії на випадок виникнення нештатних ситуацій з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та керівниками всіх рівнів місцевих органів влади. Ця робота здійснюється під постійним контролем профільного Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула», - сказав Геннадій Темник.

  Він також поінформував, що нагальними завданнями на поточний рік є забезпечення освоєння коштів, передбачених Державним бюджетом України за програмою «Питна вода», будівництва об'єктів в зонах спостереження атомних станцій, ліфтового господарства, вуличного освітлення населених пунктів.

  «Стратегічним завданням залишається подальше реформування житлово-комунального господарства шляхом удосконалення нормативно-правової бази, системи управління з врахуванням ринкових відносин в цій сфері, модернізації та технічного переоснащення галузі за рахунок залучення інвестицій і механізмів державно - приватного партнерства. В найкоротші терміни необхідно відновити розпочату співпрацю Міністерства з Світовим банком по залученню кредитів на модернізацію галузі», - сказав очільник Мінрегіону.

  Що стосується будівельного комплексу, за словами Геннадія Темника, підприємства та організації галузі також працюють стабільно.

  «Нагальним завданням Міністерства в галузі будівництва є забезпечення сталого фінансування за державними програмами будівництва доступного житла для громадян України, формування нормативної бази, адаптації до вимог Європейського Союзу, відміні всіх нормативних документів колишнього Радянського Союзу, забезпечення гармонійного розвитку територій та оновлення планувальної документації, розвиток внутрішнього ринку та створення умов забезпечення реалізації інвестиційних намірів забудовників», - сказав Геннадій Темник.