• In English
 • Віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко перебуває у Києві та продовжує виконувати свої функціональні обов'язки
  опубліковано 22 лютого 2014 року о 13:59

  Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко перебуває в Києві та продовжує виконання своїх функціональних обов’язків як члена Уряду. В повному складі продовжує працювати також служба Віце-прем’єр-міністра.

  Нагадаємо, Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко забезпечує виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у сферах екології, природних ресурсів, енергетики, космічної діяльності, вугільної промисловості та промислової політики.

  Як повідомляла учора прес-служба Віце-прем’єр-міністра Юрія Бойка, Уряд продовжує забезпечувати функціонування у штатному режимі систем життєзабезпечення країни.

  Наразі, головні підприємства, що відповідають за постачання населенню енергоносіїв, тепла та гарячої води, працюють безперебійно у штатному режимі.

  «Ми посилили контроль за функціонуванням роботи головних підприємств, що відповідають за життєзабезпечення населення. Всі вони працюють у штатному режимі, як і державні підприємства в галузі промисловості», - заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

  Він також додав, що співробітники держустанов та відомств, в управлінні яких перебувають об’єкти енергетики та державні промислові підприємства, продовжують виконання своїх функціональних обов’язків.

  Юрій Бойко наголосив, що Україна повністю забезпечуватиме виконання взятих на себе зобов’язань щодо безперебійного та безаварійного транзиту газу та постачань електроенергії до кінцевих споживачів у країнах ЄС та Митного Союзу.

  «Будь-які політичні проблеми всередині країни не повинні стати на заваді виконанню Україною своїх зовнішньоекономічних зобов’язань в сфері енергетики та інших зобов’язань перед міжнародною економічною спільнотою», - сказав Юрій Бойко.

  Він підкреслив, що ситуація на ринку пального є контрольованою Урядом, а запасів бензину та дизельного палива вистачить для забезпечення попиту протягом понад трьох тижнів.