• In English
 • Досягнення сільгоспвиробників Херсонщини представлені на ярмарку "Фермер-2014"
  опубліковано 19 лютого 2014 року о 17:24

  Сьогодні відбулося відкриття виставки «Південний агропромисловий ярмарок «Фермер-2014» у ККЗ «Ювілейний», який триватиме впродовж чотирьох днів.

  На ярмарку до огляду представлені досягнення сільгоспвиробників, як Херсонської області, так і інших регіонів України.

  Учасники та відвідувачі виставки мають можливість ознайомитися з сучасними напрацюваннями в сферах техніки і науки, виробництва та збереження продуктів харчування і сільськогосподарської продукції, засобів захисту рослин, добрив, посівного матеріалу, саджанців, а також новинок сільськогосподарської техніки та запчастин до неї.

  Ярмарок відвідав заступник голови Херсонської облдержадміністрації Михайло Мельник, який привітав учасників та подякував їм за те, що широко представляють свою продукцію, адже тим самим вони надають можливість сільгосптоваровиробникам ознайомитися з новітніми досягненнями науки та техніки у сферах виробництва.

  Експозиція виставки «Південний агропромисловий ярмарок «Фермер - 2014» розташовується як усередині залу, так і на відкритій площі, де представлена сільськогосподарська техніка.

  «Цей ярмарок проводиться саме для сільгоспвиробників, землевласників, для того щоб вони могли успішно вести свій аграрний бізнес, - наголосив Михайло Мельник. – Важливо зазначити, що щорічна участь представників компаній з інших регіонів України, підтверджує взаємний інтерес до розвитку співробітництва в галузі сільського господарства».

  При стрімкому розвитку галузі та зростаючій ділової активності херсонців саме виставка стала найбільш ефективним інструментом демонстрації нових продуктів і технологій.

  Головна мета виставки «Південна агропромисловий ярмарок  «Фермер - 2014» - показати нинішній стан аграрного сектора, створити умови для інформаційного обміну та пошуку партнерів, а також просування конкурентоспроможної продукції на ринки інших регіонів.