• In English
 • Міноборони:Вже 56 правоохоронців доставлено до "Головного військового клінічного госпіталю"
  опубліковано 19 лютого 2014 року о 16:45

  Станом на 16.00 19 лютого до Головного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” автомобілями швидкої медичної допомоги доставлено 56 працівників правоохоронних органів, 31 із них – з вогнепальними пораненнями.

  Про це повідомив начальник Головного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” полковник медичної служби Анатолій Казмірчук.

  У правоохоронців зафіксовано поранення і травми голови, грудної клітини, органів черевної порожнини, кінцівок, закриті черепно-мозкові травми, забої м’яких тканин, опіки обличчя та кінцівок, інгаляційні отруєння продуктами горіння.

  «На сьогодні фахівцями центру проведено низку оперативних втручань, в результаті яких вдалося врятувати життя більшості постраждалих правоохоронців. За життя одного з них, з наскрізним вогнепальним пораненням грудної клітини, декілька бригад військових хірургів боролися більше п’яти годин, але внаслідок отриманого поранення та великої крововтрати він помер. Троє пацієнтів перебувають у важкому стані у відділенні реанімації та інтенсивної терапії, ще п’ятеро у важкому, але стабільному стані продовжують отримувати необхідну медичну допомогу у профільних відділеннях госпіталю. Стан решти пацієнтів – задовільний», – повідомив полковник медичної служби Анатолій Казмірчук.