• In English
 • Мінагрополітики: У січні виробництво м'яса у живій вазі зросло на 8,6%, молока - 2,3%, яєць - 5,2%
  опубліковано 17 лютого 2014 року о 18:28

  У новому році в Україні продовжує зростати виробництво основних видів тваринницької продукції. Так, у січні реалізація на забій худоби та птиці у живій вазі зросла на 8,6%, виробництво молока – 2,3%, яєць – 5,2%. І цьогоріч Уряд продовжить підтримувати тваринництво, аби мотивувати сільгоспвиробників працювати в цій галузі. Адже, окрім наповнення внутрішнього ринку, продовжиться робота з розширення географії експорту продукції вітчизняного тваринництва. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

  «Минулого року у тваринництві, достатньо трудомісткій галузі, досягнуто стабілізації та зростання майже на 5%. Зазначу, що відродження тваринництва є ключовою ініціативою Президента України Віктора Януковича і є одним із яскравих прикладів державної підтримки окремої галузі. Тому Уряд продовжить докладати зусиль до закріплення досягнутих минулими роками позитивних тенденцій у галузі», − зазначив Микола Присяжнюк.

  За словами Міністра, на початку нового року в Україні продовжило зростати виробництво основних видів тваринницької продукції. Зокрема, у січні реалізація на забій худоби та птиці у живій вазі зросла на 8,6%, виробництво молока – 2,3%, яєць – 5,2%.

  «Ми працюватимемо над нарощенням цих показників. Адже, окрім наповнення внутрішнього ринку, потенціалу вітчизняного тваринництва достатньо для розширення географії експорту. Ми продовжимо працювати над новими ринками у різних регіонах.

  Так, перспективними є країни Східної Азії – Китай, Японія та Південна Корея, деякі країни Південної та Західної Азії, Африки тощо», − наголосив Микола Присяжнюк.