• In English
  • Землевпорядники Закарпаття встановлюють межі об'єктів природно-заповідного фонду
    опубліковано 17 лютого 2014 року о 10:06

    У Закарпатській області розпочато роботи щодо відведення земель для збільшення площі ботанічної пам’ятки природи місцевого значення “Чорна сосна” у селі Оноківцях Ужгородського району. Окрім цього, розглянуто клопотання Карпатського біосферного заповідника про резервування природних територій Свалявського, Рахівського і Тячівського районів та надіслано на погодження до відповідних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

    Наразі врегульовано питання щодо надання дозволу Карпатському біосферному заповіднику на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж територій природно-заповідного фонду загальнодержавного значення площею 18,5 тис. га, включених до складу заповідника без вилучення у землевласників і землекористувачів.

    Крім того, розглянуто та погоджено клопотання національного природного парку “Синевир” щодо розширення території парку загальною площею 630 га за рахунок земель державного лісового фонду. Підготовлено та погоджено проект розпорядження голови облдержадміністрації про відведення земельної ділянки Карпатського біосферного заповідника площею 137 га для збереження та використання земель заповідника. Погоджено проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо надання дозволу національному природному парку “Синевир” на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок у натурі площею 27,2 тис. га для збереження і використання земель парку.