• In English
 • Центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції акредитовано терміном на 5 років
  опубліковано 14 лютого 2014 року о 13:23

  Лабораторії Центру сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції отримали атестат про акредитацію Національного агентства з акредитації України з терміном дії 5 років.

  Про це зазначив Голова Державної інспекції сільського господарства України Владислав Гончаренко під час прес-конференції в «Укрінформ» де розповів про відновлення роботи Центру сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції.

  «У січні поточного року лабораторії Центру отримали атестат про акредитацію Національного агентства з акредитації України з терміном дії 5 років. Сфера акредитації, яку тепер має Центр, доволі широка і охоплює всю сільськогосподарську продукцію рослинного походження, в тому числі, виноробної продукції», - сказав Голова Держсільгоспінспекції.

  Зокрема, він повідомив, що протягом 22 років свого існування Центр постійно підтверджував свою компетентність і на сьогодні Центр має статус головного з питань арбітражних випробувань з визначення показників якості зерна та продуктів його переробки для підприємств і організацій всіх форм власності і господарювання.