• In English
 • За 4 дні "Бориспіль" обслужив понад 20 рейсів, що через туман не змогли прийняти інші аеропорти
  опубліковано 14 лютого 2014 року о 10:26

  Аеропорт «Бориспіль» з 10 по 13 лютого як запасний аеродром прийняв 22 рейси, які через складні погодні умови не змогли здійснити посадку в інших аеропортах України й сусідніх країн.

  Зокрема 13 рейсів прямували до столичного аеропорту «Київ» (Жуляни), 2— до Дніпропетровська, 2 — до Одеси, 3— до Харкова і 2— до Кишинева.

  Повітряні судна, що змінили маршрут польоту,  доставили в «Бориспіль» пасажирів із Москви, Відня, Франкфурта, Лондона, Львова, Луганська, Сімферополя, Харкова, Дніпропетровська й інших міст.

  Серед авіакомпаній, під кодами яких виконувалися рейси: «Трансаеро», «ЮТейр-Україна», «ЯнЕйр», Austrian Airline, Air Moldova та інші перевізники.

  Довідково

  Технічні можливості Міжнародного аеропорту «Бориспіль» дозволяють приймати й відправляти повітряні судна цілодобово протягом року, у тому числі в умовах обмеженої видимості та за складних погодних умов.

  Злітно-посадкову смугу № 1аеропорту «Бориспіль» сертифіковано за III А категорією ICAO, яка допускає захід на посадку з висотою прийняття рішення від 30 м (або без обмеження по висоті прийняття рішення) і при дальності видимості на ЗПС від 200 м. Такі можливості забезпечує, зокрема, інноваційна для країн СНД світлосигнальна система. На смузі встановлено вогні високої інтенсивності та імпульсні вогні. На руліжних доріжках встановлено керовані осьові вогні, що забезпечують вибір маршрутів та рулювання в умовах обмеженої видимості. На ЗПС діє система дистанційного управління й контролю стану обладнання на кожному об’єкті.

  Окрім того, на злітно-посадковій смузі №1 застосовується система раннього виявлення ожеледиці, що послуговується інформацію 7 електронних вимірювальних станцій щодо стану покриття та метеоумов на смузі.