• In English
 • Поїзди Інтерсіті+ проходять комплексний технічний огляд
  опубліковано 13 лютого 2014 року о 11:44

  Через виявлену технічну несправність в одному з поїздів Інтерсіті+ компанія Нyundai Rotem спільно з Українською залізничною швидкісною компанією вирішили задля безпеки пасажирів тимчасово призупинити експлуатацію всіх 10 поїздів. Комплексний технічний огляд електропоїздів проведуть корейські фахівці.

   Поїзди компанії Нyundai Rotem впродовж всіх двох років експлуатації перебувають на гарантійному обслуговуванні виробника. У разі виявлення недоліків, поломок, технічних несправностей, компанія-виробник усуватиме їх за власний рахунок.

  При цьому перевезення за маршрутами курсування поїздів Інтерсіті + забезпечуватимуть інші склади поїздів з локомотивною тягою.

  Пасажирам, які придбали квитки на поїзди Інтерсіті+ та здійснять поїздку залізничним транспортом, буде повернена різниця вартості проїзду.  У разі відмови від поїздки кошти будуть повернені у повному обсязі.  Для цього пасажирам потрібно звернутися до залізничних кас вокзалів.

  Поїзди виробництва Нyundai Rotem повернуться на маршрути після ретельного комплексного обстеження.

  З інших питань щодо курсування поїздів Інтерсіті+  можна звернутися за телефонами:  +38 (044) 222 0212, +38 (044) 465 2883.

  Компанія Нyundai Rotem, Українська залізнична швидкісна компанія, Укрзалізниця, Мінінфрастукрури просять вибачення за тимчасові незручності.