• In English
 • Сумщина і Брянщина зацікавлені співпрацювати у агрокомплексі та підприємництві
  опубліковано 12 лютого 2014 року о 16:20

  Голова Сумської облдержадміністрації Ігор Яговдик зустрівся з делегацією Брянської області Російської Федерації.

  «Ми завжди відкриті до співпраці. Впевнений, нам є чому повчитися один у одного, адже спільного у нас дуже багато. Сумська і Брянська області – більше, ніж просто сусіди, нас поєднує родинне коріння», – звернувся Ігор Яговдик до колеги з Брянської області.

  «Нам треба вибудувати новий формат спільної роботи, від якої виграють жителі наших регіонів. Ми можемо запропонувати чимало цікавого. На Сумщині є потужні промислові майданчики, зокрема, індустріальний парк «Свема», де створені належні умови для ведення бізнесу, залучення інвестицій. Поряд із підтримкою потужних промислових підприємств не забуваємо і про малий бізнес. Багато проектів можна реалізувати в аграрному секторі, молодіжній політиці, науці та культурі», – переконаний голова Сумської облдержадміністрації.

  Заступник губернатора Брянської області Олександр Макаров наголосив на співпраці у сільському господарстві, зокрема, в овочівництві та налагодженні кооперації у малому підприємництві.

  «Нам треба навчитися сповна використовувати наші можливості, розвивати прикордонне співробітництво. Ви маєте знати – у вас надійний сусід, який завжди підтримає та допоможе», – додав Олександр Макаров.