• In English
 • Микола Присяжнюк привітав олімпійців з початком змагань
  опубліковано 08 лютого 2014 року о 14:15

  Третина олімпійців, які змагатимуться за Україну на зимових олімпійських іграх в Сочі, – вихованці Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України. Вони боротимуться у таких видах спорту, як біатлон, санний спорт, фрістайл та лижні перегони. І аби продовжити розвивати клуби «Колосу» та спортивний рух у сільській місцевості, з державного бюджету цьогоріч виділять 9,2 мільйона гривень. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

  «Ми пишаємося, що третина олімпійців, які будуть змагатися за Україну на зимових олімпійських іграх в Сочі, – це вихованці нашого «Колосу».  Вони  представлятимуть нашу країну у таких видах спорту, як біатлон, санний спорт, фрістайл та лижні перегони. Ми висловлюємо їм свою підтримку та переконані, що «колосівці» обов'язково отримають не одну перемогу», − наголосив Міністр.

  Міністр нагадав, що на літній Олімпіаді в Лондоні п’ятеро вихованців «Колосу» піднімалися на переможний п’єдестал.

  «Ми сподіваємося, що цього року в Сочі не раз звучатиме гімн України на честь вихованців спортивних клубів «Колосу». І мільйони молодих людей, які проживають у селах, братимуть з них приклад. Тому для подальшого розвитку спортивного руху на селі у держбюджеті на 2014 рік для підтримки спортивних баз «Колосу» та проведення фізкультурних заходів серед сільського населення закладено 9,2 мільйона гривень», − зазначив Микола Присяжнюк.