• In English
 • Геннадій Темник закликав комунальні служби до максимальної готовності - в Україні очікується погіршення погодних умов
  опубліковано 07 лютого 2014 року о 14:07

  Забезпечити максимальну готовність комунальних служб до ліквідації наслідків негоди на дорогах населених пунктів, своєчасну обробку вулиць та доріг посипковими матеріалами та реагентами, очищення зливової каналізації. Про це йдеться у факсограмі Мінрегіону України, адресованій сьогодні обласним державним адміністраціям.

  У документі йдеться про те, що за прогнозами, в Україні очікується погіршення погодних умов – дощ, ожеледь, посилення швидкості вітру.

  У зв’язку з цим Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник провів сьогодні робочу нараду зі структурними підрозділами міністерства, які опікуються питаннями функціонування систем життєзабезпечення. Очільник Мінрегіону доручив негайно направити в регіони інформацію про очікування погіршення погодних умов з чітко визначеними завданнями із забезпечення готовності комунальних служб до роботи в складних погодних умовах.

  Також Геннадій Темник доручив профільним службам Міністерства ретельно контролювати ситуацію у регіонах щодо ліквідації наслідків негоди та, при необхідності, надавати всебічну допомогу.

  «Звертаюся до комунальників з проханням максимально зосередитися на роботі і забезпечити стале функціонування систем життєзабезпечення. Від праці кожного з вас залежить комфорт і безпека наших громадян у помешканнях, на вулицях і дорогах. Тому ми зобов’язані всі разом злагоджено і з усією відповідальністю виконувати свої професійні обов’язки», - наголосив Геннадій Темник.

  Оперативно-диспетчерська служба Мінрегіону продовжує працювати в цілодобовому режимі.