• In English
 • У 2013 році в Черкаському обласному госпіталі для інвалідів війни проліковано понад 5,6 тис. осіб
  опубліковано 07 лютого 2014 року о 11:50

  Про це наголосили під час проведення Медичної ради щодо результатів діяльності комунального закладу «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни» Черкаської обласної ради у 2013 році.

  Захід проходив за участю заступника голови Черкаської облдержадміністрації Тетяни Прітченко та заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олега Найдана.

  Під час проведення Медичної ради з основною доповіддю виступив головний лікар Черкаського госпіталю Сергій Задорожний. Він доповів про основні показники закладу за 2013 рік, зокрема відзначивши, що в умовах госпіталю за минулий рік проліковано 5 630 ветеранів війни, із них значну частину становлять інваліди війни – 33,6 % (27,3% у 2012 р.). Відсоток пролікованих у госпіталі ветеранів війни, які проживають у сільській місцевості становить 28, 1% (27,1 % – 2012р.).

  Основними захворювання серед пролікованих в стаціонарі були: хвороби системи кровообігу (76,5 %), органів травлення (8,2 %), кістково-м’язової системи (6,8 %) та органів дихання (2,5 %).

  Загалом під час заходу обговорили питання щодо фінансової діяльності, результатів роботи поліклініки, стаціонару, лабораторної та кадрової служб закладу; також з’ясували основні напрямки роботи у 2014 році.

  Наостанок із заключним словом виступила заступник голови Черкаської облдержадміністрації Тетяна Прітченко. Зокрема вона подякувала медичному персоналу за плідну роботу в минулому році, наголосивши, що у 2014 році, продовжуючи виконувати соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича та інші нормативні документи Уряду, буде запроваджено ряд заходів, спрямованих на соціальних захист ветеранів війни, і звичайно, Черкаська обласна влада докладе максимум зусиль для виконаннях поставлених цілей і завдань.

  Довідково

  Обласний госпіталь для інвалідів війни – це лікувально-профілактичний заклад, до якого входять:

  1) стаціонар у складі 5-ти відділень загальною потужністю 250 ліжок – фізіотерапевтичне відділення; кабінети функціональної діагностики, ультразвукових, ендоскопічних, рентгенологічних досліджень, лікувальної фізкультури клініко-діагностична лабораторія; лікувально-діагностичні кабінети: хірургічний, урологічний, офтальмологічний, ЛОР, психотерапевтичний, аптека, а також харчоблок та підсобні служби;

  2) поліклінічне відділення: територія надання амбулаторної допомоги поліклінікою м. Черкаси розподілена на 2 терапевтичні дільниці. В поліклініці ведеться прийом із 8 лікарських спеціальностей: терапевт, хірург, невролог, офтальмолог, ендокринолог, отоларинголог, уролог, стоматолог.

  Станом на 01.01.14 року на диспансерному обліку в лікувально-профілактичному закладу області перебуває 47 651 (54 203 – 2012 р.) ветеранів війни.