• In English
 • К. Грищенко представив нового голову Волинської облдержадміністрації
  опубліковано 06 лютого 2014 року о 14:30

  6 лютого Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, перебуваючи на Волині, представив новопризначеного голову Волинської облдержадміністрації Олександра Башкаленка, який до цього упродовж чотирьох років працював на посаді першого заступника голови ОДА.

  Костянтин Грищенко зачитав відповідні Укази Президента України: від 5 лютого  №57/2014 «Про призначення О.Башкаленка головою Волинської обласної державної адміністрації», від 5 лютого 2014 року №56/2014 «Про звільнення Б.Клімчука з посади голови Волинської обласної державної адміністрації».

  Віце-прем’єр-міністр України  вручив Олександру Башкаленку посвідчення голови облдержадміністрації та орден «За заслуги» III ступеня, який був присвоєний Указом Президента від 22 січня 2014 року.

  Костянтин Грищенко подякував екс-голові облдержадміністрації Борису Клімчуку за результативну роботу. «Ви людина, яка багато зробила для області. Я дякую за багаторічну працю, за величезний досвід», - зазначив він.

  У свою чергу Борис Клімчук висловив слова вдячності Президенту України Віктору Януковичу за довіру очолювати майже чотири роки виконавчу гілку влади в області, а також - Уряду, народним депутатам від Волині за сприяння і підтримку, усій команді за хорошу і системну роботу.

  «Ми усі разом працювали на результат. У нас було  головне завдання – поліпшити життя людей, дати захист і підтримку тим, хто потребує її найбільше, а людям праці – можливість заробляти. На Волині створили хорошу інвестиційну погоду, досягли найвищого темпу росту реальної зарплати. Втілюючи реформи Президента України, ми зробили реальні кроки у соціальному захисті, медицині, освіті, дошкіллі, культурі і спорті, підтримці дітей-сиріт. Ці досягнення – концентровані зусилля  багатьох людей, за що дякую усім волинянам. І бажаю далі працювати з вірою у Господа, у державу, і у власні сили», - зазначив Борис Клімчук.

  Новопризначений голова Волинської облдержадміністрації подякував Президенту України Віктору Януковичу за виявлену йому довіру та зазначив: «Я добре усвідомлюю усю повноту відповідальності. І докладу максимум зусиль для того, щоб виконати поставлені завдання. Головне з них – забезпечити мир і спокій в регіоні. Я сказав Президенту, що волиняни завжди були мудрими, виваженими і толерантними. І всі питання, які у нас будуть виникати у подальшому – вирішуватимуться лише за столом переговорів».

  Віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що «Президент висловив  Олександру  Башкаленку довіру, і я закликаю об’єднуватися навколо нього, щоб разом будувати справжню європейську Україну.  І важливо, щоб кожен працював на результат, а для цього потрібні взаємодія і взаєморозуміння, не через насильство, а через чітко злагоджену працю».