• In English
 • У січні в Україні зареєстровано понад 13 тисяч суб'єктів бізнесу
  опубліковано 06 лютого 2014 року о 11:44

  У січні 2014 року в Україні було зареєстровано 13 014 суб’єктів господарювання – це 3 154 юридичних осіб та 9 860 фізичних осіб-підприємців.

  Причому, як і минулого року, найчастіше реєструвався бізнес у сфері торгівлі – 951 юридична особа та 4 841 фізична особа-підприємець.

  На другому за популярністю місці – сфера ІТ-технологій та комп’ютерний бізнес – 89 юридичних осіб та 985 фізичних осіб-підприємців.

  Трійку лідерів завершує транспортна сфера, де протягом першого місяця нинішнього року започаткували бізнес 94 юридичні особи та 519 фізичних осіб-підприємців.

  «Основним завдання Укрдержреєстру є створення зручних та доступних умов для отримання споживачами адміністративних послуг, в тому числі – у сфері бізнесу. Саме тому уже сьогодні в Україні існує повністю оптимізована система реєстрації бізнесу, яка передбачає можливість відкриття власної справи у відділеннях наших реєстраційних служб, через мережу Інтернет на спеціальному Реєстраційному порталі або через «Укрпошту». Крім того, уже зараз громадяни можуть за допомогою нашої служби зареєструватися як платники ПДВ або обрати спрощену систему оподаткування», - зазначив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

  Варто відзначити, що минулого року Державною реєстраційною службою України було здійснено близько 9,3 млн. реєстраційних дій, з яких 4,8 млн. – у сфері реєстрації нерухомості, 3 млн. – у сфері реєстрації бізнесу, 1,5 млн. – актів цивільного стану, 17 тис. – реєстрації об’єднань громадян, друкованих ЗМІ та інформаційних агентств.