• In English
 • С.Арбузов: Кожен день протистоянь послаблює економіку України
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 12:05

  Уряд працює над зменшенням негативного впливу політичної ситуації на економічні процеси. На жаль, повністю уникнути такого впливу не вдалося.

  Про це заявив в ході засідання Кабінету Міністрів України Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов.

  «Загалом градус конфлікту зменшується і виконавчій владі слід підтримати процес стабілізації ситуації в країні. Однак зберігається загроза невиконання органами місцевої влади своїх функцій. Не всі адміністративні будівлі звільнені протестуючими для нормального функціонування виконавчої влади на місцях. Процес триває», - заявив він.

  У цілому по країні, зазначив представник Уряду, затверджено понад 40% місцевих бюджетів, але в багатьох областях їх рівень затвердження коливається в межах 2-10%.

  Серед відстаючих - регіони, охоплені протестними настроями: Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська і Хмельницька області.

  «Для вирішення цього питання, насамперед, необхідно розблокувати роботу адміністративних будівель. Тоді органи влади в регіонах зможуть належним чином виконувати свої функції», - додав він.

  Для забезпечення нормального бюджетного процесу на всіх рівнях С.Арбузов доручив Міністру фінансів Юрію Колобову сприяти якнайшвидшому прийняттю місцевих бюджетів, а також взяв це питання на особистий контроль.

  Перший віце-прем'єр-міністр України поскаржився, що кожен зайвий день протистоянь і небажання йти на компроміси послаблює нашу державу насамперед економічно.