• In English
 • До кінця 2014 року завершиться реконструкція поліклініки і Луганської обласної клінічної лікарні
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 11:34

  Реконструкцію відділень у Луганській обласній клінічній лікарні, а також підготовку до відкриття Луганської обласної консультаційної поліклініки мають завершити до кінця 2014 року. Про це заявив голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк в ході відвідування ЛОКБ 4 лютого поточного року.

  Він ознайомився з ходом реконструкції Центру невідкладних станів та медицини катастроф, оглянув хірургічне, торакальне, нейротравматологічне, токсикологічне і приймальне відділення.

  У ході робочої наради Володимир Пристюк обговорив з підрядниками подальший обсяг робіт і підкреслив, що пріоритетним завданням на поточний рік є повна реконструкція і модернізація відділень, розташованих на першому поверсі ЛОКБ. Голова облдержадміністрації дав завдання закінчити їх реконструкцію до кінця поточного року, поетапно готуючи до експлуатації кожне відділення. Крім того, свою увагу він акцентував і на оновленій обласної консультаційної поліклініки, відкриття якої також заплановано на 2014 рік.

  «На сьогодні вже була проведена дуже велика робота. І ми докладемо максимум зусиль , щоб закінчити реконструкцію в відділеннях якнайшвидше і почати проводити прийом пацієнтів», - підбив підсумок Володимир Пристюк. Він також зазначив, що системна робота в цьому напрямку дозволить якісно підвищити рівень медичного обслуговування населення та розвинути інфраструктуру закладів охорони здоров'я регіону. «Таке завдання ставить перед нами Президент України, і ми системно працюємо над реалізацією його соціальних ініціатив», – заявив керівник ОДА.

  В цілому, виконаною роботою Володимир Пристюк залишився задоволений. У планах влади також відкриття на базі Луганської обласної клінічної лікарні музею охорони здоров'я Луганщини.

  Зараз у Луганській обласній клінічній лікарні щорічно лікують близько 4-х тисяч пацієнтів. Після завершення робіт медична допомога в ЛОКБ надаватиметься на більш високому рівні. Використовуючи останні світові стандарти, допомогу можна буде надати хворим з політравмою, опіковим шоком, важкими черепно-мозковими травмами, спінальної травмою, отруєннями чадним газом та іншими видами отруєнь. Будуть виконуватися ургентні операції при пошкодженні органів грудної, черевної порожнини і заочеревинного простору, з травмами і запаленнями захворювань щелепно-лицьової області.