• In English
 • Визначено ТОП-10 напрямків із аеропорту "Бориспіль" за обсягами пасажиропотоку у 2013 році
  опубліковано 03 лютого 2014 року о 12:27

  У 2013 році 10-ку найбільш затребуваних напрямків з аеропорту «Бориспіль» очолила лінія Київ - Москва. Між «Борисполем» та двома аеропортами Москви, «Шереметьєво» і «Домодєдово», торік перевезено близько 900 тис. пасажирів. Напрямок відрізняється значною конкуренцією: тільки з «Борисполя» польоти до Москви виконують три великих авіакомпанії: українська «Міжнародні авіалінії України» й дві російські - «Аерофлот» і S7.

  Серед регулярних маршрутів із «Борисполя» другу та третю позиції за обсягами авіаперевезень у 2013 році займають Тель-Авів (близько 380 тис. пасажирів) і Амстердам (305 тис. пас.).

  У 10-ку ТОП-напрямків із найбільшого українського аеропорту також увійшли Франкфурт, Париж, Стамбул, Дубаї, Лондон і два чартерних маршрути - до Анталії та Шарм-ель-Шейха.

  З ліній регулярної експлуатації, що увійшли до ТОП-10, найбільший приріст пасажиропотоків порівняно з 2012 роком продемонстрували: Київ - Дубай (+19,7%), Київ - Амстердам (+19,5%), Київ - Париж (+16,6 %) і Київ - Франкфурт (+10%). Також значне зростання пасажирського трафіку ( +19,4%) зафіксовано на чартерному напрямку Київ - Анталія.

  Довідково

  Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» - найбільший аеропорт України, який обслуговує понад 50% пасажирських авіаперевезень країни. «Бориспіль» є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association, IATA).

  Регулярне сполучення зі столичним аеропортом здійснюють більш як 50 авіакомпаній, що експлуатують понад 100 маршрутів по всьому світові. «Бориспіль» - єдиний український аеропорт, у якому обслуговуються далекомагістральні рейси.