• In English
  • Європейські виміри створення національної інфраструктури геопросторових даних в Україні
    опубліковано 03 лютого 2014 року о 10:24

    Заступник Голови Держземагентства України Євген Бердніков, представники Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» під час зустрічі із Томазом Петеком, членом правління загальноєвропейської професійної організації геодезистів та землевпорядників (EuroGeographics), обговорювали питання щодо створення національної інфраструктури геопросторових даних в Україні.

    Генеральний директор – керівник технічних програм Центру ДЗК Андрій Тарнопольський презентував геопортал та пілотний проект створення інфраструктури геопросторових даних. Цей проект розроблений Центром ДЗК та базується на використанні директив INSPIRE. У проекті відображена просторова інформація про понад 20 тематичних та понад 200 інформаційних шарів.

    Учасники зустрічі окреслили шляхи подальшої співпраці щодо розробки та впровадження національної інфраструктури геопросторових даних на основі директив INSPIRE та розглянули організаційні питання проведення міжнародного семінару на базі Центру ДЗК за підтримки Об’єднаного дослідницького центру Європейської комісії.