• In English
 • На Волині розгорнуто 203 пункти обігріву, 36 з них - працюють цілодобово
  опубліковано 31 січня 2014 року о 09:36

  Зниження температури повітря, сніг та сильні пориви вітру ускладнили рух на дорогах Волинської області.

  Для  розчистки доріг від снігових заметів на дорогах місцевого значення Волині працює 7 шнекороторних снігоочищувачів, 28 бульдозерів та фронтальних навантажувачів, до 70 одиниць техніки з плужними відвалами. Проводиться обробка дорожнього покриття  протиожеледними матеріалами.

  На Волині розгорнуто 203 пункти обігріву, 36 з них - працюють цілодобово. «Пункти обігріву розгорнуті в кожному райцентрі. МНСники чергують і надають усю необхідну допомогу тим, хто звертається: готують чай з бутербродами та надають теплий одяг. Якщо людині необхідна медична допомога, то її доставляють в медпункт.

  Перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Башкаленко учора відвідав окремі пункти обігріву, аби переконатися, що вони забезпечені всім необхідним. Здійснив також робочу поїздку  дорогами, що найбільше потерпають він негоди.

  Складна  ситуація виникає на дорогах місцевого значення південних районів області:  Горохівському, Луцькому, Іваничівському, Локачинському, Володимир-Волинському.

  Тому з 16 години 29 січня  Служба автомобільних доріг у Волинській області для  безпечного проїзду ввела обмеження руху усіх без виключення транспортних засобів на ділянках автомобільних доріг державного значення:

  - Т-03-05 Нововолинськ - Іваничі - Павлівка - Локачі - км 24+900 – км 42+815 (на ділянці смт Павлівка – смт Локачі);

  - Т-03-11 /Р-14/ - Седлище - Камінь-Каширський - Ковель - /М-19/ - Колодяжне - Локачі - /Н-17/   – км 158+600 – км 178+200 (на ділянці смт Локачі – м. Горохів).

   «Ми звернулась з проханням до усіх сільських рад області, щоб у зв’язку із зниженням температури повітря вони допомагали людям, яким важко, і які мають проблеми. Також ми залучили до цієї роботи 600 лісників. Вони патрулюють. Загалом ситуація складна, але ми впораємось із поставленими завданнями: і техніки, і ресурсів достатньо. Звертаємося лише до водіїв з проханням у ці дні утриматися від поїздок без  нагальної потреби», -  наголосив перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Башкаленко.