• In English
 • Мінінфраструктури нагадує перевізникам умови використання універсального бланку дозволів Польщі
  опубліковано 30 січня 2014 року о 13:55

  Департамент автомобільного транспорту Мінінфраструктури нагадує міжнародним автоперевізникам про домовленості із польською стороною стосовно використання універсального бланку дозволів при виконанні двосторонніх перевезень, транзитних перевезень та перевезень в/з третіх країн.

  Зокрема? йдеться про автотранспортний засіб, який завантажився в Україні, а потім розвантажився в Польщітоді він може на основі того самого дозволу прослідувати до третьої країни, з якої може перевезти вантаж транзитним шляхом через Польщу до України.

  Також автотранспортний засіб завантажений в Україні, може прямувати транзитом через Польщу до третьої країни і, з використанням того самого дозволу, в’їхати до Польщі і забрати вантаж до України.

  Департамент автомобільного транспорту, задля запобігання та уникнення конфліктних ситуацій, просить українських автомобільних перевізників врахувати дану інформацію при здійсненні перевезень вантажів до Республіки Польща.

  Нагадаємо, домовленості щодо використання бланку дозволів були досягнуті під час засідання Змішаної українсько-польської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень (м. Львів, 4-6 червня 2001 року) та підтверджені на засіданні Спільної українсько-польської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень пасажирів і вантажів (17-18 жовтня 2013 року, м. Варшава).