• In English
 • Військовослужбовці надають допомогу у боротьбі із наслідками сильних снігопадів
  опубліковано 30 січня 2014 року о 12:20

  Військовослужбовці Збройних Сил України продовжують надавати допомогу з ліквідації наслідків негоди в районах дислокації військових гарнізонів: вони розчищають дороги та допомагають витягати авто, які опинилися у сніговому полоні.

  Станом на 29 січня виникли значні ускладнення у пересуванні автомобільного транспорту на автошляхах у Львівській, Рівненській, Вінницькій, Миколаївській та Донецькій областях. Для ліквідації наслідків снігових наметів виділено 46 осіб та 20 одиниць техніки від восьми військових частин Збройних Сил України. За короткий час вже розчищено 439 кілометрів автомобільних шляхів, евакуйовані 34 автомобілі.

  Так, на Львівщині у Бродівському районі 7 населених пунктів опинилися у сніговій пастці, ще до 5 добратися майже неможливо. Керівництво Бродівської районної державної адміністрації звернулося до командування 16 окремої бригади армійської авіації Оперативного командування “Північ” із проханням допомогти у розблокуванні населених пунктів на ділянці автодороги Броди – Пониковиця – Заболотці – Лучківці – Ясенів. Для виконання цього завдання виїхали шнеко-ротор на базі ЗіЛ-131 та АПА-5Д на базі Урал-4320. Військові-авіатори за останню добу розчистили понад 27 км доріг, визволили зі снігової пастки 18 автомобілів.

  А у Барському районі Вінницької області найбільш проблемною виявились ділянка автошляху Бар-Вінниця до границі Барського району та Бар – с. Гулі. Для ліквідації наслідків негоди було виділено особовий склад, відповідну спецтехніку та організовано взаємодію з територіальними органами Державної служби.