• In English
 • ДСНС: Електропостачання Южного на Одещині відновлено
  опубліковано 29 січня 2014 року о 09:17

  Електропостачання міста Южного в Одеській області відновлено сьогодні вранці близько 06:25.

  Протягом доби 28 січня, коли внаслідок пошкодження електромережі сталося повторне відключення міста від електропостачання, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, співробітники пожежно-рятувальних підрозділів «Одеського припортового заводу» та порту «Южний» працювали у посиленому режимі.

  Зокрема, для безперебійного забезпечення роботи міської котельні, каналізаційно-насосних станцій села Сичавка та міста Южне рятувальники задіяли 3 мобільні електростанції. Для забезпечення населення технічною водою працювали 4 пожежно-рятувальних автомобіля.

  У найбільш складних умовах опинилися мешканці 16-поверхівок, обладнаних електороплитами. Тож у першу чергу рятувальники доставляли їжу, гарячий чай та окріп до цих будинків. Співробітники ДСНС України спільно з працівниками міліції та соціальних служб міста провели поквартирний обхід всіх цих багатоповерхівок, надаючи допомогу багатодітним сім’ям та людям похилого віку.

  До Южного також було доставлено пересувний пункт обігріву та польова кухня аварійно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області для розгортання у центрі міста у разі необхідності.