• In English
 • На Дніпропетровщині розгорнуто 208 пунктів обігріву
  опубліковано 28 січня 2014 року о 16:34

  На сьогоднішній день на Дніпропетровщині розгорнуто 208 пунктів обігріву: стаціонарних – 191, мобільних – 17. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Дмитро Колєсніков під час інспектування у Дніпропетровську одного з мобільних пунктів обігріву.

  У зв’язку із погіршенням погодних умов на Дніпропетровщині за завданням керівника регіону Дмитра Колєснікова збільшується кількість мобільних пунктів обігріву. Наразі в області вже розгорнуто 17 мобільних пунктів обігріву, ще 24 також підготовлені до початку роботи.

  Один із таких пунктів, за адресою вул. Курчатова, 10 у Дніпропетровську відвідав Дмитро Колєсніков.

  Даний намет освітлюється та опалюється, він забезпечений необхідними меблями, теплим одягом, одноразовим харчуванням та гарячим чаєм. У ньому чергують два службовця Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, два службовця Головного управління МВС України в Дніпропетровської області, один медичний працівник та один представник Товариства Червоного Хреста.

  Загалом у наметі одночасно може розташуватися близько 40 людей.

  «Жителі нашого регіону, особливо люди соціально незахищені, у яких за певних причин немає власної оселі та які опинилися у складних життєвій ситуації, мають знати, що для них створені спеціальні пункти обігріву. Тут вони зможуть зігрітися, поїсти, отримати необхідну медичну допомогу. Тут завжди готові прийняти та подбати про всіх», – сказав Дмитро Колєсніков.

  Окрім мобільних пунктів, в області продовжують свою роботу 191 стаціонарний пункт обігріву. Вони розташовані у медичних закладах, а також у закладах соціально-побутового і культурного призначення.

  Зазначимо, що з моменту розгортання пунктів обігріву в області до них звернулося 1485 людей: 494 – до мобільних пунктів обігріву та 991 – до стаціонарних. Усі пункти забезпечені необхідними наборами (гарячий чай, продукти харчування, теплий одяг). Із 208 пунктів обігріву понад 50 пунктів працюють цілодобово.

  Також в області працює 29 соціальних патрулів, які здійснюють об’їзд територій з найбільшим скупченням людей (центральні площі, вокзали, ринки, зупинки транспорту), інформують населення щодо діючих пунктів обігріву, транспортують постраждалих із ознаками переохолодження до закладів охорони здоров’я, забезпечують безхатченків теплими речами та харчуванням.