• In English
 • На лікування правоохоронців громадяни перерахували майже мільйон гривень
  опубліковано 27 січня 2014 року о 17:36

  Після оприлюднення інформації про те, що велика кількість правоохоронців постраждали під час масових заворушень у Києві, до МВС почали зверталися звичайні люди, аби допомогти. На сьогодні небайдужі громадяни перерахували уже майже мільйон гривень.

  Люди телефонували, писали в соцмережах та, навіть, створювали там групи підтримки. Багато дзвінків було із-за кордону. Усі пропонували свою допомогу. Хто грошима, хто пропонував  продукти, теплий одяг, а хто просто висловлював моральну підтримку. Що, звичайно, не менш важливо у тій ситуації, яка зараз склалася.

  Тому в МВС було прийнято рішення розмістити на офіційному сайті реквізити Українського Благодійного фонду сприяння і соціального захисту сімей загиблих у боротьбі зі злочинністю співробітників МВС та надання допомоги органам і підрозділам правоохоронних та силових структур «Милосердя».

  Усі зібрані кошти фонд «Милосердя» офіційно передав Міністерству внутрішніх справ України.

  Ці гроші будуть витрачені на медикаменти для правоохоронців, які постраждали під час подій на столичній вулиці Грушевського. Зокрема, на препарати, які використовують при термічних ураженнях шкіри, в тому числі обмороженні.

  Нагадаємо, що під час масових заворушень у центрі столиці постраждало більше 300-т працівників міліції та військовослужбовців внутрішніх військ. І них 130 госпіталізовано.