• In English
 • М. Присяжнюк: Селянам потрібна державна підтримка, а не політичні гасла
  опубліковано 27 січня 2014 року о 10:34

  Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк звернувся до мітингувальників з вимогою невідкладно звільнити приміщення Міністерства. Через силове захоплення Мінагрополітики, його роботу було дестабілізовано, це вже негативно позначилося на усій аграрній галузі. Водночас Микола Присяжнюк висловив впевненість, що Президент України Віктор Янукович зможе врегулювати ситуацію, що склалася в країні.

  «Я впевнений, що Президент України Віктор Янукович найближчим часом вирішить питання суспільного протистояння в інтересах держави та кожного громадянина», - наголосив Микола Присяжнюк.

  Очільник Мінагрополітики також заявив, що через силове захоплення Міністерства страждає аграрна галузь в цілому. І в першу чергу це відчують селяни.

  «Я переконаний, що ситуація врегулюється, але хто відшкодує збитки українським селянам, аграріям та і державі в цілому? Впевнений, що мітингувальники цього не зроблять. І я закликаю їх негайно звільнити приміщення Мінагрополітики, дати можливість фахівцям прийти на свої робочі місця і виконувати службові обов’язки. Адже селянам потрібна державна підтримка, а не політичні гасла», - додав Микола Присяжнюк.