• In English
 • Володимир Семиноженко пропонує розробити дорожню карту розвитку держави - "Україна-2020"
  опубліковано 24 січня 2014 року о 18:43

  Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, голова Громадсько-політичного об’єднання «Український форум» Володимир Семиноженко ініціює розроблення і прийняття дорожньої карти розвитку української держави «Україна-2020».

  На цьому він наголосив під час круглого столу «Політична ситуація в Україні: стан та перспективи», який пройшов в прямому ефірі Першого національного за участю відомих експертів, політологів і політиків.

  «Сьогодні під час круглого столу було висловлено дуже багато думок і пропозицій щодо виходу України з кризи. Ми продемонстрували, що безвихідних ситуацій немає. Є розуміння причини, а коли є розуміння причини, то і шляхи окреслюються також», - заявив Володимир Семиноженко.

  Він зазначив, що сьогодні доцільно відновити круглий стіл за участю не тільки представників влади, опозиції, але й широкої громадськості. «Головне, щоб ці люди були здатні прогресивно і масштабно мислити», - додав Володимир Семиноженко.

  «Ми досі не маємо стратегічного плану дій. Всі пропозиції, які сьогодні сформульовані під час круглого столу, можуть бути об’єднані у так звану дорожню карту на період до 2020 року. Вважаю за доцільно напрацювати програму «Україна-2020». Тоді дійсно суспільство буде знати перспективу, повірить у неї, і саме на цьому шляху можна робити ті перезавантаження, які очікує суспільство», - заявив він.

  За його словами, така тактична і стратегічна  програма дій поверне людям віру, що Україна має перспективу, що ми можемо робити власний український проект, і разом його реалізовувати.

  «Тому об’єднати сьогодні всіх учасників конфліктів можна лише стратегічною ціллю, яку всі поділяють», - заявив В.Семиноженко.