• In English
 • Заява прес-служби Уряду
  опубліковано 24 січня 2014 року о 17:58

  Вчора в агентстві «Інтерфакс-Україна» було розміщено коментар Глави держави про те, що Президент України закликає політиків всіх рівнів до відповідальності при оцінці подій.

  Однак уже за сім хвилин в інформаційний простір інтернет-виданням «Левый берег» було запущено дезінформацію про те, що начебто Президент засудив слова Прем’єр-міністра Миколи Азарова стосовно того, що «они (демонстранты) сами виновны в том, что погибли».

  При цьому було посилання на вступне слово Прем’єр-міністра під час засідання Уряду 22 січня 2014 року. В ньому, звісно ж, таких слів немає  і не може бути, оскільки Микола Азаров ніколи слів, наведених в дезінформації «ЛБ», не говорив.

  Навпаки, Глава Уряду доручив правоохоронним органам ретельно розслідувати ці злочини, а головне – зробити все можливе, щоб не допустити їх надалі (з відео та повним текстом виступу Прем’єр-міністра можна ознайомитись на Урядовому порталі).

  Таким чином, сайтом «Левый берег» свідомо була запущена дезінформація, спрямована на дискредитацію позиції влади та формування упередженої громадської думки.

  Прес-служба Уряду вимагає від інтернет-видання «Левый берег» вибачень та спростування цієї дезінформації.