• In English
 • Херсонщина висловила всебічну підтримку Президенту та Уряду і прийняла бюджет на 2014 рік
  опубліковано 24 січня 2014 року о 17:27

  Херсонщина висловила всебічну підтримку Президенту та Уряду і прийняла бюджет на 2014 рік.

  «Прийнятий сьогодні обласний бюджет, в першу чергу, є соціально направленим, адже головним завданням влади на місцях залишається забезпечення належних умов життя та соціальних гарантій населення, - сказав голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк під час ХХІХ сесії Херсонської обласної ради VІ скликання. – І вже зараз збалансований розподіл коштів може гарантувати реалізацію раніше запланованих соціально-економічних проектів в області на 2014 рік, яких передбачено чимало».

  Так, за даними департаменту фінансів Херсонської облдержадміністрації, загальний обсяг доходів обласного бюджету на наступний рік визначено у сумі 2 млрд. 646 млн. 118 тис.  690 грн., а обсяг доходів загального фонду бюджету передбачено у сумі 2 млрд. 558 млн. 788 тис.  200 грн.

  Також під час сесії депутати Херсонської обласної ради обговорили, ініційоване фракцією «Партії регіонів», питання щодо суспільно-політичної ситуації, яка наразі триває в державі.

  Зокрема, заступник голови облдержадміністрації, депутат Херсонської обласної ради Ганна Пономаренко у своєму виступі зазначила: «Сьогодні увага кожного свідомого громадянина України прикута до тривожних подій, спровокованих лідерами опозиції, що тягнуть за собою тільки насильство і масові заворушення. Тому ми маємо створити мирний діалог, до якого прагне наш Президент Віктор Янукович та Уряд країни. Адже тільки наша національна єдність, порозуміння та взаємоповага може стати основою для утвердження стабільної, міцної і процвітаючої України!».

  Крім того, під час сесії депутатами було схвалено звернення Херсонської обласної ради до Президента України Віктора Януковича у зв’язку з останніми подіями в державі, викликаними нестабільною політичною ситуацією. У зверненні засуджуються агресивні заяви і злочинні вчинки радикально налаштованих сил та висловлюється всебічна підтримка дій Президента України щодо відновлення порядку та законності у столиці. Крім того, чи не головним залишається заклик до не допущення ескалації конфлікту в інших регіонах.

  «Я впевнений, що у Києві та інших регіонах України буде відновлено порядок. А керівництво держави зробить усе для гарантування та забезпечення громадського спокою і безпеки населення», - такий коментар дав голова Херсонської облдержадміністрації Микола Костяк.

  Під час сесії слово брали і голови районних державних адміністрацій Херсонської області, а також голови сільських та селищних рад, які також наголосили на необхідності відновлення стабільності у державі та спокою в суспільстві.

  Не залишаються байдужими до подій, які наразі відбуваються в державі, і херсонці. Так, до будівлі обласної державної адміністрації на підтримку позицій Президента України та Уряду держави сьогодні прийшло понад 1000 осіб, представники громадських і політичних організацій, студентство та небайдужі жителі області.