• In English
 • Захопити Мінагрополітики - це все одно, що захопити лікарню
  опубліковано 24 січня 2014 року о 13:21

  Захоплення Міністерства аграрної політики та продовольства України учасниками масового протесту прирівнюється до захоплення лікарні, де лікарі повинні лікувати хворих, виконувати свій обов’язок. Потрібно відійти від емоцій і дати можливість працівникам Міністерства забезпечувати продовольчу безпеку, тим більше, у такій складній гуманітарній ситуації. Про це сьогодні заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

  Він закликав організаторів захоплення забезпечити доступ працівникам Мінагрополітики для виконання своїх прямих функцій – сприяння сільськогосподарському виробництву та забезпеченню продовольчої безпеки країни.

  «Суспільна ситуація складна. Потрібно зменшити емоційний накал і тверезо підійти до необхідності функціонування органу державної влади. Тимчасове припинення роботи Мінагрополітики не наповнить державного бюджету і не додасть політичних дивідендів мітингуючим. Якщо не буде результативного діалогу, в країні призупиняться роботи із забезпечення аграріїв необхідними ресурсами до весняно-польових робіт, наданню дотацій фермерам, виконанню міжнародних контрактів. Втрати для сільського господарства можуть стати критичними, а це вдарить по соціальних виплатах. Аграрний сектор став локомотивом економіки, а блокування його роботи перш за все позначиться на здійсненні соціального забезпечення незахищених верств населення», - наголосив Микола Присяжнюк.

  «На жаль, захоплення Мінагрополітики демонструє, що лідери опозиції втратили контроль над діями протестуючих. Так само, як вони не беруть відповідальності за стихійне захоплення органів державної влади, вони не візьмуть відповідальності за продовольчу ситуацію в країні», - додав очільник Мінагрополітики.