• In English
  • Заява прес-служби Міністерства аграрної політики та продовольства України
    опубліковано 24 січня 2014 року о 13:11

    Сьогодні, 24 січня 2014 Мінагрополітики, попри опір охорони, було захоплено силовим методом групою людей, які представляють учасники масових протестів. В результаті цього співробітники Мінагрополітики не змогли потрапити на робоче місце. Робота Міністерства, яке відповідає за ситуацію з продовольством у країні, паралізована.

    Фахівці Мінагрополітики не можуть виконувати свої прямі функції із забезпечення аграріїв необхідними ресурсами для проведення весняно-польових робіт. Міністр Микола Присяжнюк закликав групу протестантів невідкладно надати доступ співробітникам Міністерства до робочих місць.

    Мінагрополітики заявляє, що не впускало групу протестантів до приміщення Міністерства, як це було подано деякими засобами масової інформації. Натомість наголошуємо, що було здійснено силове захоплення приміщення. Під час захоплення будівлі були розбиті двері та вікна, знищені камери відеоспостереження, пульти управління, електричні щити. Охорону, яка намагалася чинити опір захоплювачам, було побито.