• In English
 • Повідомлення щодо передислокації до Києва військовослужбовців ЗСУ є провокацією
  опубліковано 23 січня 2014 року о 17:56

  23 січня деякі вітчизняні засоби масової інформації поширили інформацію щодо передислокації до Києва військовослужбовців Збройних Сил України.

  Управління преси та інформації Міністерства оборони України запевняє, що інформація про нібито залучення Збройних Сил України до політичних акцій, які проводяться у місті Київ, зокрема, перебазування особового складу та військової техніки до столиці, не відповідає дійсності.

  За інформацією заступника начальника Івано-Франківського гарнізону підполковника Любомира Демчука, весь особовий склад частин та підрозділів гарнізону, зокрема 114 бригади тактичної авіації, знаходиться у пунктах постійної дислокації та займається плановою підготовкою.

  У свою чергу начальник штабу дислокованої в Житомирі 95 окремої аеромобільної бригади підполковник Ілля Федоренко повідомив, що військовослужбовці частини займаються плановими заходами бойової підготовки у пункті постійної дислокації.

  Управління преси та інформації Міністерства оборони України наголошує, що з 15 січня, коли у Збройних Силах України розпочався новий навчальний рік, частини та підрозділи Збройних Сил України продовжують у плановому режимі виконувати завдання за призначенням. Жодних позапланових заходів та практичних навчань не проводиться.

  Міністерство оборони України закликає журналістів поширювати виключно перевірену інформацію, отриману з офіційних джерел.