• In English
 • Визначено склад української збірної на XXII зимові Олімпійські ігри в Сочі
  опубліковано 23 січня 2014 року о 11:14

  Збірну команду України на XXII зимових Олімпійських іграх в Сочі представлятимуть 39 спортсменів. Про це було повідомлено під час прес-конференції Міністра молоді та спорту України Равіля Сафіулліна та президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки.

  Міністр підкреслив, що вся підготовка українських спортсменів в основному відбувалася за межами нашої країни.

  "Якщо підрахувати загальну кількість зборів і змагань з усіх видів спорту, проведених як за кордоном, так і в Україні, то вийде, що в загальному олімпійська збірна нашої країни близько 75 відсотків часу провела за межами України", - наголосив Міністр.

  За словами Равіля Сафіулліна, у грошовому еквіваленті підготовка українських спортсменів за кордоном за період з 2011 по 2013 роки обійшлася державі майже в 87 мільйонів гривень. З них більше 30 мільйонів – тренувальні збори за кордоном, 34 мільйони – участь у міжнародних змаганнях за межами нашої країни і трохи більше 22 мільйонів було виділено на заключний етап підготовки українських спортсменів до Олімпійських ігор. Всього підготовка української збірної команди обійшлася державі в 108 мільйонів 705 тисяч гривень.

  Зазначимо, що в рамках прес-конференції в Олімпійському домі за участю Міністра молоді та спорту Равіля Сафіулліна та президента НОК Сергія Бубки відбулося урочисте відкриття екіпірувального центру та презентація олімпійської форми.

  "Завдяки відкриттю такого центру можна з впевненістю сказати, що процес екіпіровки виведений на новий якісно вищий рівень - в комфортних умовах кожен спортсмен, тренер і член делегації зможе отримати комплект форми, а також у разі необхідності внести певні корективи - підшити, підстрочити тощо", - поінформував президент НОК України Сергій Бубка.

  Довідково

  Українські спортсмени виступатимуть в 9 з 15 видів спорту: біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (6 спортсменів), санному спорті (6 спортсменів), фрістайлі (5 спортсменів), лижних гонках (5 спортсменів), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (2 спортсмени), лижному двоборстві та шорт-треку (по 1 спортсмену).

  Наразі ще 3 спортсмени (лижні гонки та фристайл) знаходяться на листі очікування Міжнародної федерації лижного спорту і можуть поповнити склад збірної.

  Склад національної олімпійської збірної України на XXII зимові Олімпійські ігри в Сочі можна переглянути тут