• In English
 • Микола Азаров: Ми за конструктивний діалог з опозицією, але не допустимо ультиматумів
  опубліковано 22 січня 2014 року о 21:44

  Влада виступає за конструктивний діалог з опозицією, діалог про припинення протистояння в центрі Києва, але не сприймає ультимативних умов для його припинення. Про це Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив у Швейцарії в інтерв'ю телеканалу ВВС.

  Прем'єр-міністр підкреслив, що опозиція, яка висуває свої вимоги, повинна узгоджувати свою вагу і вплив у суспільстві з цими вимогами.

  «Хотілося б, щоб лідери опозиції, і зокрема пан Кличко, відійшли від мови ультиматумів. Ми ж знаємо реальну соціологію, знаємо рівень підтримки всіх лідерів опозиції. І тому треба бути скромнішим в ультиматумах. У нас законно обраний Президент, обраний на демократичних виборах. Велика кількість людей підтримують Президента. Про це свідчать масові мітинги в Києві і в переважній більшості регіонів», - заявив Микола Азаров.

  Прем'єр-міністр підкреслив, що влада готова до компромісів, готова домовлятися з опозицією заради інтересів країни.

  «Ми готові до компромісів, ми готові домовлятися і, я думаю, що це можливо. Тому що це в інтересах країни. Лідери опозиції повинні зрозуміти, що й вони відповідають за те, щоб не було кровопролиття, і влада за це відповідає. Але всю відповідальність зараз, в цій ситуації перекладати на владу не можна. Треба разом взятися за повернення Києва до нормального режиму роботи», - підсумував Микола Азаров.