• In English
 • У столиці запровадять систему почергового паркування на період сильних снігопадів
  опубліковано 22 січня 2014 року о 19:32

  На столичних автошляхах запровадять систему почергового паркування на період сильних снігопадів. Аби інформувати водіїв, міська влада розробила інформаційні повідомлення із зазначенням на карті вулиць, на яких відбуватиметься почергове паркування з правого чи лівого боку в парні й непарні дні. Про це йшлося під час спільної наради щодо подолання наслідків негоди в столиці за участю першого заступника міністра Мінрегіонбуду Григорія Семчука та заступника голови КМДА Михайла Костюка.

  «Наразі в столиці автомобілі паркуються з обох сторін вулиці. Це дуже заважає комунальникам працювати й розчищати автошляхи, тому ми, у разі необхідності, пропонуємо формат почергового паркування з правого або лівого боку. На 8 вулицях, де буде запроваджена така практика, уже стоять відповідні знаки, поки в чохлах. Крім того, ми розробили спеціальні інформаційні матеріали для водіїв. Ці інформаційні довідки ми роздаватимемо на під’їздах до цих вулиць і на головних перехрестях, де є прогнозовані транспортні потоки, та проситимемо водіїв дотримуватись цих правил», – розповів Михайло Костюк.

  У свою чергу, перший заступник міністра Мінрегіонбуду Григорій Семчук наголосив на необхідності обмеження в’їзду в місто великовагового транспорту, якщо ситуація на дорогах погіршиться. Заступник голови КМДА зазначив, що міська влада вже працює над цим питанням.

  «Наші представники вже дві ночі виїжджають за 100 кілометрів від Києва на основні під’їзди до столиці з метою збору інформації щодо об’єму вантажівок, які прямують до Києва. Таким чином, ми маємо змогу попереджати водіїв про ситуацію на дорогах у місті, а також, у випадку, якщо будуть термінові вантажі, ми надаватимемо допомогу в організації проїзду на територію міста», – прокоментував Михайло Костюк.

  Також учасники наради вкотре звернулися до водіїв із проханням на час погіршення погодних умов утриматися від поїздок на власних автомобілях та дотримуватись правил паркування, що дозволить своєчасно очищати вулично-шляховому мережу міста від снігу.